Promocija BMW Moto Kluba, Knez Mihajlova, Beograd je u toku!Dragi prijatelji i članovi kluba,


Upravni Odbor je doneo odluku o organizaciji PROMOCIJE našeg kluba u centru Beograda iz razloga što su se pojavile vrlo povoljne okolnosti koje nismo smeli ne iskoristiti.


Uz veliku pomoć jednog broja naših članova i isto tako veliku pomoć gradskih vlasti uspeli smo da uradimo nešto što će upoznati naše sugradjane o postojanju i delovanju našeg kluba i organizacijama sa kojima saradjujemo.


Pozivam da u Subotu 08.02.2020. od 12:30 dodjete na druženje koje organizujemo sa medijima, prijateljima kluba, kao i sa članovima kluba, u Knez Mihajlovoj ulici uz neko meze i piće. Nadam se da ćete naći vremena.


Biće prisutni i odredjeni broj članova iz bratskog nam BMW Moto Kluba Vojvodina, a pozvani su i članovi BMW MK Vlasotince, kao i članovi Viber grupe BMW Boxer.


Srdačan pozdrav,

Zoran Mihajlović "Marokanac"

Predsednik

Impresum:  Udruženje BMW Moto klub Srbija

BMW Moto Klub Srbija +38163320343

  • BMW Moto Klub Srbija